pl de en
facebook
Zobacz Hotel Cieplice Medi & Spa w serwisie miejscakonferencyjne.pl
Hotel Cieplice

Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin

Rabaty i Promocje

czytaj więcej
Oferty Specjalne

Bądź na bieżąco!

Nowości, promocje, konkursy

Dodaj
Pakiety Pobytowe Zobacz Hotel Cieplice w serwisie mojekonferencje.pl

STREFA WELLNESS

Basen solankowy
Wypełniony słoną wodą o właściwościach zbliżonych do wody morskiej. Zasolenie w basenie solankowym wynosi około 1%. Kąpiel solankowa może być prostym kosmetycznym zabiegiem na ciało albo jednym ze sposobów rehabilitacji. Taka hydroterapia to czysta przyjemność. Basen ma wymiary 8m / 15 m oraz 1,30 m głębokości. Średnia temperatura wody to 28-30 °C.

Basen jest czynny w godzinach :

  • od poniedziałku do piątku  od 13:00 do 21:00,
  • w weekendy od 11:00 do 21:00.

Sauna Fińska (sucha)
panuje w niej wysoka temperatura 90 - 95 °C i wilgotność 15-20%. W tak wysokiej temperaturze organizm wydziela dużą ilość potu, a wraz z nim wszelkie toksyny. Systematyczne korzystanie z sauny wzmacnia system odpornościowy, a także układy krążenia i oddechowy. Po pobycie w saunie wskazana jest zwykle kąpiel w chłodnej wodzie. Czas jednorazowego pobytu w saunie to około 10-15 minut. Zalecane są 2,3 seanse z przerwami na ochłodzenie się. W trakcie przerw należy uzupełnić poziom płynów w organizmie. Nasza sauna pomieści do 8-10 osób

Łaźnia Rzymska 
zwana też łaźnią parową jest nieoceniona dla tych, którym trudno wytrzymać w suchym i gorącym powietrzu sauny fińskiej. Dostarcza pełnego relaksu. Temperatura nie przekracza 45-50 st. C, a wilgotność powietrza osiąga 85-95%. Działa relaksująco i dobrze wpływa na skórę, oczyszczając ją z nadmiaru tłuszczu i martwych komórek naskórka. Zalecany czas kąpieli to około 15-30 min. Nasza Łaźnia pomieści 6-7 osób.

Jacuzzi solankowe
to ulga dla zmęczonych mięśni, oraz doskonały sposób na chwilę relaksu. Nasze jacuzzi przeznaczone jest dla 8 osób, temperatura wody to około 33°C.

Sala fitness
to miejsce dla osób aktywnych, dbających o dobrą kondycję i sprawność fizyczną.

Kort tenisowy
dla naszych gości istnieje możliwość skorzystania z naszego ziemnego kortu do tenisa, oddalonego zaledwie o 15 km od naszego Hotelu (od maja do września).