PL DE EN
facebook
Hotel Cieplice
Przyjazd
/
Wyjazd
/

Strefa SPA

Twoja chwila wytchnienia... 

Zapraszamy do Strefy SPA Hotelu Cieplice MEDI & SPA. 
Szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych pozwoli ukoić nerwy i zregenerować siły. 

W Strefie SPA wykonujemy zabiegi: 

Peelingi 
Doskonale wygładzają i ujędrniają skórę, usuwając martwy naskórek. Skutecznie ją oczyszczają i rozjaśniają, pobudzają krążenie. Zapobiegają wysuszaniu skóry i ułatwiają wchłanianie substancji odżywczych. Szczególnie polecane przed zabiegami pielęgnacyjnymi oraz w walce z cellulitem. 

Masaże
Już w Starożytności stanowiły naturalną metodę leczniczą. Działają na skórę, tkanki podskórne, mięśnie, a także na drodze odruchowej na układ krążenia, nerwowy i narządy wewnętrzne. Pomagają w stanach zmęczenia, gwarantują relaks ciała i umysłu. 

Masaż stemplami 
Metoda ta wywodzi się z Indonezji. Jest to relaksacyjny masaż rozgrzanym olejem oraz bawełnianymi stemplami wypełnionymi mieszanką aromatycznych ziół, przypraw i suszonych owoców. Stemple te mają za zadanie oczyścić i ujędrnić skórę, przyspieszyć przemianę materii i pobudzić organizm. Dodatkowo mają działanie przeciwzapalne i uspokajające. Połączenie masażu z przyjemnym zapachem zapewnia niezapomniane doznania. Do masażu używa się stempli o tym samym zapachu. 

Masaż bańką chińską 
Jest to zabieg, który ma zadanie zarówno pielęgnacyjne, jak i lecznicze. Podczas masażu usuwany jest obumarły naskórek, poprawia się czynność wydalnicza gruczołów łojowych i potowych, usuwane są szkodliwe produkty przemiany materii. Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia wchłanianie preparatów wyszczuplających w głąb skóry. 

Rytuały SPA 
To prawdziwa rozkosz dla ciała i zmysłów.
Każdy rytuał rozpoczyna się peelingiem całego ciała, który przygotowuje je na wchłonięcie składników aktywnych. Następnie na ciało nakładana jest maska. Zabieg kończy serum odżywcze nakładane na całe ciało lub wybrane części oraz masaż. 


Cennik Strefy SPA
C
ennik Rehabilitacja


Na wszystkie zabiegi zapisy prowadzi Recepcja Hotelu. 
Możliwa jest również rezerwacja terminu telefoniczna (075 755 10 41) lub mailowa (hotelcieplice@hotelcieplice.pl). 

Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria
menu menu